Opcje przeglądania

Kelly's to zaspokojenie Waszej tęsknoty do wolności i ruchu. Kelly's to endorfiny Waszej radości. Kelly's to trend. Kelly's to wykorzystywanie Waszego wolnego czasu. Czym mniej go macie, tym bardziej zależy Wam na tym by korzystać z niego pełniej, wypełnić go radością i aktywnym działaniem.

Kelly's bicycles pomoże Wam spełnić ów cel...
- Rowery Kelly's są produkowane poprzez słowacką spółkę MAMA, członka amerykańskiej grupy Cycle Source Group, z siedzibą w New York.

- Marka Kelly's oferuje Wam szeroką gamę rowerów rekreacyjnych, sportowych oraz wyczynowych, które są przeznaczone do jazdy po drogach, a także tam gdzie ich nie ma, po nawierzchniach asfaltowych oraz w terenie. Produkujemy wysokiej klasy sprzęt sportowy przeznaczony dla Was i z myślą o Was.
- Kelly's to ponad 50 000 sprzedanych rowerów każdego roku na europejskim kontynencie, co przekłada się na 10% udział w całkowitej produkcji grupy Cycle Source Group.
- Kelly's to połączenie amerykańskiego i słowackiego know-how, planowania, rozwiązań technicznych, logistyki, modnych trendów, pracowitości i precyzji.
- Kelly's bazuje na ponad 15 letnim doświadczeniu ludzi, którzy zajmują się produkcją i sprzedażą rowerów od roku 1991.
- Kelly's funkcjonuje jako samodzielna marka rowerów oraz akcesoriów rowerowych od roku 1994, a jest zarejestrowana w 29 państwach całego świata.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl