Gogle narciarskie snowboard Uvex Onyx fioletowe

Dostępność: brak towaru
Cena: 169,00 zł 169.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

 W roku 1926 założyciel firmy Uvex, Philip M. Winter otwiera w Fürth w Niemczech „Fabrykę Optyczną” i początkuje tym głębokie tradycje w produkcji optyki. Pierwsze produkty Uvex to okulary ochronne w różnym wydaniu. Wraz z zmieniającymi się potrzebami poszerza produkcję o okulary dla kierowców, okulary motorowe, dla spadochroniarzy, dla wspinaczy górskich oraz narciarzy.

Początek obecnie znanej marki Uvex to lata pięćdziesiąte. Nazwa powstała z połączenia funkcji ochronnej przed promieniami ultrafioletowymi oraz wykluczenia tego promieniowania: UV (ultraviolet) - EX (excludion). Kolejne lata to dalszy dynamiczny rozwój firmy oraz poszerzenie oferty o kolejne produkty. Uvex staje się znaną i docenianą marką w gronie sportowców. Bierze udział we wszystkich ważnych turniejach sportowych w Europie i na świecie.

W latach osiemdziesiątych następuje „skok przez Atlantyk". W Stanach Zjednoczonych i Kanadzie Uvex rozpoczyna produkcję oraz dystrybucję na terenie Ameryki Północnej. Dzisiaj Uvex jest wiodącą firmą branży optycznej na świecie.

Gogle Uvex Onyx

 

 

Supravision Super Anti-Fog:: nie parujące szyby, szkła o dużej odporności na zarysowanie i stłuczenie (specjalność Uvexa!), specjalna powłoka zapobiega elektryzowaniu się szkieł, 100% ochrony przeciwko promieniowaniu UVB, UVA i UVC, duża kontrastowość obrazu, idealnie poprawne pod względem optycznym

Dodatki: woreczek do przechowywania 

Gogle narciarskie dopasowane do niewielkiej, smukłej twarzy (damskie / młodzieżowe)


Podwójne szyby w technologii Uvex Supervision Nano. gwarantujące odpowiedni kontrast oraz osłonę przed parowaniem i promieniowaniem UV wywierają ogromne wrażenie.


-Niezwykła dbałość o estetykę.
-Kompatybilne z kaskiem.
-Obudowa sztywna dwumateriałowa.
-Podwójne szyby Supravision smoke s2

-Prosty system wentylacji.

 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl