Sklep sklep5500677.homesklep.pl działa w wersji próbnej.
Produkt dnia
Sonda
Idealny wypoczynek ?
Sprzedaż na raty

Zakupy na raty

raty: aparaty cyfrowe i akcesoria Zakupy na e-raty w banku Sygma Bank raty: aparaty cyfrowe i akcesoria
 
Infolinia dot. zakupów na raty: 801 100 600
 

nasz sklep internetowy oferuje Państwu dwa sposoby dokonania zakupu na raty:

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby obie z powyższych form były dla Państwa jak najprostsze, a procedury zakupu na raty jak najbardziej przejrzyste i zrozumiałe.

Oferta i proces zakupu na raty różnią się nieco w zależności od tego, jaki sposób realizacji zamówienia Państwo wybiorą. Dostępne możliwości zakupu na raty opisane są poniżej.

 

 

 

 

 

Zakup na e-raty przy dostawie zamówienia kurierem bezpośrednio do Państwa:

 

 

Nasz sklep ma przyjemność zaoferować teraz Państwu prosty, szybki i przyjemny sposób dokonania zakupu na raty, przy dostawie zamówienia bezpośrednio do Państwa. Całą procedura jest krótka i nieskomplikowana, a Państwo mogą kontrolować przebieg transakcji na każdym jej etapie, gdyż Państwa pewność i bezpieczeństwo są naszym priorytetem.

W tej opcji zakupu na raty to Państwo wybierają ilość miesięcy i wysokość raty!

Do momentu odesłania do banku podpisanego oryginału umowy ratalnej, w każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z zakupu - bez żadnych konsekwencji, bez opłat, bez problemu.

 

Aby zapoznać się z dokładnym kosztem kredytu dla zamówień dostarczanych do domu, zapraszamy do skorzystania z naszego kalkulatora ratalnego, który wyliczy dokładny koszt kredytu dla każdego z dostępnych okresów spłaty.

Cała procedura została dla Państwa wygody i oszczędności czasu maksymalnie uproszczona.

Całość sprowadza się do kilku kroków:
Zakupy na e-raty - krok po kroku

Wszystkich dalszych informacji udzielą Państwu konsultanci pod numerem naszej Infolinii: 801 100 600

 

 

 

 

Zakup na raty przy odbiorze osobistym zamówienia w jednym z naszych salonów sprzedaży:

 

W chwili obecnej dajemy Państwu do wyboru kilkadziesiąt różnych programów ratalnych w kilku najbardziej popularnych bankach. Wybór najwygodniejszego dla Państwa programu ratalnego ułatwią nasi wykwalifikowani sprzedawcy, służąc Państwu pełną informacją na temat poszczególnych banków i planów ratalnych.

W tej chwili kredytów ratalnych udzielają banki: Sygma Bank oraz Lukas.

 

Koszt kredytu dla zamówień odbieranych w salonie sprzedaży oraz symulację spłat umowy ratalnej może przeprowadzić dla Państwa tylko przedstawiciel banku-sprzedawca w wybranym przez Państwa sklepie.

W celu podpisania umowy ratalnej, potrzebne jest zaledwie kilka dokumentów oraz 10 minut czasu. Wymagane dokumenty uzależnione są od sposobu uzyskiwania dochodu:


 • Zatrudnieni na umowę o pracę oraz emeryci - wystarczą dwa dokumenty tożsamości (dowód osobisty lub karta stałego pobytu oraz prawo jazdy, paszport, legitymacja służbowa lub książeczka ubezpieczeniowa). Zaświadczenie o zarobkach przeważnie nie jest wymagane;
 • Renciści - dwa dokumenty tożsamości oraz decyzja z ZUS o przyznaniu renty;
 • Osoby prowadzące własną działalność gospodarczą - dwa dokumenty tożsamości, dokument z GUS świadczący o rejestracji firmy (z nadaniem numeru REGON) oraz
  dowody 3 ostatnich wpłat za ZUS;
 • Osoby prowadzące gospodarstwo rolne - dwa dokumenty tożsamości oraz zaświadczenie o niezaleganiu z płatnościami w KRUS;
 • Osoby pracujące za granicą (na terenie UE) - dwa dokumenty tożsamości oraz umowę o pracę (w języku angielskim, niemieckim lub czeskim). Tylko dla zameldowanych w woj. przygranicznych!

Proszę pamiętać jednak, że aby sporządzić umowę ratalną, konieczne jest, aby okres uzyskiwania dochodu trwał dłużej niż 3 miesiące przed podpisaniem umowy oraz wykraczał poza termin spłaty całości kredytu (w przypadku umowy o pracę na czas określony).

Proces zakupu na raty:

 1. Złożyć zamówienie
  poprzez stronę internetową www.ransport.pl .
 2. Wybrać sposób dostawy - "Odbiór osobisty"
 3. Wybrać sposób zapłaty - "Płatność w kasie sklepu"
 4. Po otrzymaniu powiadomienia o statusie "Gotowe do odbioru" udać się do wybranego wcześniej salonu.
 5. W kasie sklepu zostanie sporządzona umowa ratalna na wybranych przez Państwo warunkach.

Wszystkich dalszych informacji udzielą Państwu sprzedawcy w salonie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl